BG EN IT

Нов български университет

2014

Година

Майсторски клас 2001

Участници

Илиана Селимска
Ина Кънчева
Камелия Кадер
Лили Стефанова
Любов Методиева
Мила Павлова
Станислава Въжарова
Цветана Бандаловска

Майсторски клас 2002

Участници

Велин Илиев
Галина Стоянова
Георгиос Филаделфевс
Емил Желев
Илиaна Селимска
Ина Кънчева
Лей Ма
Любов Методиева
Марияна Панова
Миглена Павлова

Майсторски клас 2003

Участници

Антония Раднева
Габриеле Рибис
Евгения Брайнова
Ина Кънчева
Камелия Кадер
Лили Стефанова
Миглена Павлова
Тамта Тариешвили
Уадия Аби Раад

Майсторски клас 2004

Участници

Ани Гемеджиева
Антония Раднева
Валентина Корчакова
Вероника Симеони
Весна Илкова
Добрина Икономова
Елиана Байон
Пламен Кумпоков
Яница Нешева

Майсторски клас 2006

Участници

Александър Носиков (България)
Вероника Симеони (Италия)
Веселин Стойков (България)
Веселин Стойков(България)
Диана Генова (България)
Елмира Кусаинова (Русия)
Илиян Недев (България)
Мария Радоева (България)
Марк Фаулър (Австралия)
Таеко Ишихара (Япония)
Шебнем Надид Агтидаг Усанмаз (Турция)

Майсторски клас 2007

Участници

Александър Носиков (България)
Ариана Донадели (Италия)
Гивън Нкози (ЮАР)
Диана Василева (България)
Крум Гълъбов (България)
Мария Радоева (България)
Надя Павлова (България)
Наталия Господинова (България)
Прити Йенде (ЮАР)
Таеко Ишихара (Япония)
Хосе Морено (Испания)
Христина Симова (България)
Явор Генчев (България)

Майсторски клас 2008

Участници

Александър Носиков (България)
Арсен Согомонян (Армения)
Ванина Иванова (България)
Диана Василева (България)
Иво Йорданов (България)
Мария Радоева (България)
Марияна Панова (България)
Моше-Теодор резонов (Армения)
Надя Павлова (България)
Рамона Тулумани (Албания)
Силвия Тенева (България)
Яско Сато (Япония)

Допълнителни участници (слушатели)
Давид Бабаянт (Армения)
Дарина Линкова (България)

Майсторски клас 2009

Участници

Биляна Данаилова (България)
Ванина Иванова (България)
Вера Гиргинова (България)
Дарина Линкова (България)
Диана Василева( България)
Доротея Доротеева(България)
Екатерина Куприевская (Беларус)
Киара Фиорани (Италия)
Кирил Шарбанов (България)
Кристина Баджо (Италия)
Нона Кръстникова (България)
Силвия Фрегато (Италия)


Допълнителни участници (слушатели)
Марк Фаулър (Австралия)
Стефания Кампичели(Италия)

Майсторски клас 2010

Участници

Вера Гиргинова (България)
Веселин Михайлов (България)
Виктория Йео (Южна Корея)
Виолета Тодорова (България)
Гиргина Гиргинова (България)
Даниел Стефанов (България)
Диана Василева (България)
Елиза Берберо (Италия)
Ина Петрова(България)
Кирил Шарбанов (България)
Костадин Мечков (България)
Мария Радоева (България)
Силвия Тенева (България)

Майсторски клас 2011

Участници

Венера Котларова (България)
Виктория Каницо (САЩ)
Даниел Стефанов (България)
Екатерина Купревская (Беларус)
Елеонора Войнар (Полша)
Елиза Барберо (Италия)
Костадин Мечков (България)
Мария Радоева (България)
Николай Войнов (България)
Стефан Петков (България)


Допълнителни участници (Слушатели)
Александър Носиков (България)
Кирил Шарбанов (България)
Силвия Тенева (България)

Майсторски клас 2012

Участници

Ана Петричевич (Сърбия)
Анаис Мехйас (Пуерто Рико)
Андреа Каре (Италия)
Антон Марков (Италия)
Венера Котларова (България)
Елеонова Войнар (Полша)
Елиза Мафи
Илиана Генева (България)
Каталдо Капуто (Италия)
Макико Огуара
Мария Радоева (България)
Николай Войнов (България)

майсторски клас 2013

Участници

Ана Петричевич (Сърбия)
Антон Марков (България)
Венера Котларова (България)
Дарина Линкова (България)
Десислава Стоименова (България)
Елиза Чо (Корея)
Костадин Мечков (България)
Пиетро Ди Бианко (Италия)
Чинция Киарини (Италия)

Допълнителни участници (слушатели)
Марин Йончев (България)
Цветелина Коцева (България)

Майсторски клас 2014

Участници

Ана Петричевич (Сърбия)
Анаис Мехиас (Пуерто Рико)
Даниела Нинева (България)
Дарина Линкова (България)
Десислава Стоименова (България)
Димитър Арнаудов (България)
Костадин Мечков (България)
Марин Йончев (България)
Мария Радоева (България)
Матео Дезоле (Италия)
Роксана Ерера (Чили)
Чинция Киарини (Италия)
Шин Же Банг (Корея)


Майсторски клас 2015

Участници

Даниела Нинева (България)
Дарина Линкова (България)
Димитър Арнаудов (България)
Елина Райкова (България)
Елизабет Хертзбърг (САЩ)
Костадин Мечков (България)
Лучия Бранда (Италия)
Мария Григорян (Русия)
Роксана Ерера (Чили)
Селене Занети (Италия)
Шин Дже Банг (Корея)
Таесунг Лий (Корея)
Йонгхюн (Давиде) Риу (Кореа)
Йоудае (Джуд) Уон (Кореа)

Слушатели (допълнителни участници)

Елени Комни (Гърция)
Сребрина Минева (България)

Майсторски клас 2016

Участници

1. Ал Дрезден Рамос, тенор (Филипини)
2. Александрина Михайлова, Сопран (България)
3. Анджела Скизано, мецосопран (Италия)
4. Ариана Манганело, сопран (Италия)
5. Бейбей Ли, сопран (Китай)
6. Даниела Нинева, мецосопран (България)
7. Елиза Чо, сопран (Корея)
8. Леонора Илиева, сопран (България)
9. Mария Гаралда, сопран (Испания)
10. Марили Санторо, сопран (Италия)
11. Марио Арсенов, баритон (България)
12.Роксана Ерера, сопран (Чили)
13. Страхиня Джокич, бас, (Сърбия)
14. Йоана Кадийска мецосопран, (България)
15. Йонгхюн Давиде Риу, тенор (Корея)

Майсторски клас 2017

Участници

Активни участници:
1. Александрина Михайлова, сопран (България)
2. Анджела Скизано, мецосопран (Италия)
3. Димитър Райчев, тенор (България)
4. Юлия Самсонова-Хайет, мецосопран, (Литва)
5. Марко Монтаня, тенор (Италия)
6. Марили Санторо, сопран (Италия)
7. Маритина Тампакопулос, сопран (Гърция)
8. Рейналдо Рамирес-Дроз, тенор (Венецуела)
9. Сеонкионг Джеонг, сопран (Корея)
10. Шин Дже Банг, мецосопран (Корея)
11. Страхиня Джокич, бас (Сърбия)
12. Светлана Джокич, мецосопран (Сърбия)
13. Юнгхюн Риу, тенор (Корея)

Курсисти:
1. Мария Славова, сопран (България)
2. Такако Умезу, мецосопран (Япония)